Září 2010

Jak nakreslit manga

23. září 2010 v 14:24 | Izumi Hasuko |  -MANGA-

Oči - Hlava - Postava - Pusa - Ruce - Vlasy


Pohádka a zbloudilé blogerce

21. září 2010 v 12:13 | Ami Kimichi |  Ami

Byla tuhle jedna princezna jménem Ami, která se dostala na střední uměleckou školu. Ale protože bydlela od místa své školy daleko, musela jezdit vlakem. Jednoho dne se jí stalo, že měla vyučovací hodinu na 9.50. Nastoupila jako obvykle na vlak a poté měla na určité zastávce přestoupit. Jelikož však měla chabý orientační smysl, nastoupila do špatného vlaku a jela vstříc neznámé krajině. Chvíli takto jede, když tu si všime zcela neznámého prostředí. Jakmile však spatřila ceduli nástupiště cizího města, zpanikařila. Honem vystoupila a před ní se objevila velká poušť v podobě prostranství s tramvajemi. Nikde v okolí jediného živáčka.
Bloudí bloudí, marně hledá nějakou lidskou duši, když v tom si vzpomene na záchranu! Má přece mobilní telefon! Naneštěstí, když však zavolala matce královně, ta jí telefon okamžitě položila. Nebohá prinezna Ami tedy musela spoléhat samu na sebe. Přešla hory, doly až se najednou objevila na ostrůvku záchrany. Tramvajovém ostrůvku! V tu chvíli se jí před očima zjevil anděl v podobě pohádkové babičky, která princeznu Ami navedla správným směrem. Nakonec nastoupila na správnou tramvaj, ba dokonce vystoupila na správné zastávce a ve zdraví a včas dorazila do školy!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

*Bla bli bla* :D Jeden z Izuminých výkeců

20. září 2010 v 20:30 | Izumi Hasuko |  Izumi
mujanime2.blog.cz
PŘEKVAPENÍ!! Jsem nemocná xDxD Už mi to přijde vtipný :D Je to sranda, ale tentokrát se na všechno ležení doma vykašlu a jdu normálně do školy :)) Konečně už se bavím se všema ve třídě :D Možná se opakuju, ale baví mě to. Dneska jsme měli zase neuvěřitelně nudnou hodinu informatiky. Učitel: Táákže, dnes budeme dělat ...... můžete..... tááákže si najeďte na vaše Gmailové dokumenty ááááno? Respektive si můžeme otevřít i..... tady kolegovi nejde se přihlásit? Jak se vám to může stát? To je hodně špatný vtip, když tady své heslo rozhlašujete...jak už jsem říkal je to nezodpovědé nebo hodně špatný vtip.... takže... No NŮŮŮŮĎOOO!!! :D:D Bože informatika bývala na základce vysvobození od učení, ale toto :D Ale jinak v pohodě. Dneska v chemii jsme nejdřív probírali chemické názvosloví a pak BAF! Písmeka :D No doufám že jsem to měla dobře :D Takový přepadovky totálně zbožňuju :) Tak jakpak zvládáte školu vy?? Já doufám že dobře. ^^ Tak pište, povídejte, přehánějte!!

A co ty moje Aminko?? Jakpak se máme a co děláme?? Už zas se někdy musíme sejít!! ♥

Krásná písnička která je z Lets dance kterou poslouchám pořááád dokoloa :D

A nakonec moje milovaná číča....kterou jsem si jenom tak fotla :D Jí vím, žádný důvod, ale miluju ji i když je sem tam náladová a nemá ráda lidi xD (Až na mě a mamku samozřejmě :D)

Izumin výkec :D

14. září 2010 v 19:47 | Izumi Hasuko |  Izumi
mujanime2.blog.cz
Táákže... Ve škole už se mi začíná dost líbit :D A to z důvodu, že se konečně začínám bavit s lidma ve třídě!! :D Fakt mám z toho obrovskou radost takže se do školy dokonce těším! Což je jev, který u mě nastane málokdy :D

Co se týče školy
TV ...... to je pro mě smrtící výchova :D JO na základce jsem byla zvyklá si v klídečku s mojí Ami a Misou malovat na chodbě u tělocvičen sportovce, ale tentokrát mě nemůže nic zachránit od úmorného běhání, cvičení, šplhání, skákání a nevím čeho všeho ještě... Jsem naprstý antitalent na sporty a bude se to známkovat jako normální předmět (já vím, jste na to zvyklí, ale já nee!! Já totiž zemřu!! :D) a tudíž nevím nevím co mě čeká za známka na vysvědčení :D No ale to se nějakým způsobem zvládne :))

NJ ...... úžasný předmět!! Učitelka na Němčinu oplývá humorem takže se aspoň zasměju :D Hlášk: ,,Bacha futra!" :D:D No jo, když máte 2 metrový spolužáky. Ale tak myslím že to bude sranda a že se aspoň něco víc naučím :)

M ...... No to je šok. :D Naše třídní je hodná, chápavá a hlavně přísná ve známkování a co se týče testů... Uffff ještě že jich zatím moc nebylo :)) Ale vždycky si vzpomenu na Ami jak tam asi vychází s učitelem matiky a že to nebude zrovna procházka růžovým sadem, co Aminko??

:D Jakpak se máš a co děláš a jak se ti daří ve škole?? Povídej přeháněj!!

Anime boys

8. září 2010 v 20:54 | Izumi Hasuko |  Izumi
Já nemám slov :D *Vrrrrrr* :D:D
mujanime2.blog.cz
mujanime2.blog.cz

Izumin první školní den

1. září 2010 v 20:25 | Izumi Hasuko |  Izumi
Ahóóój!! Tak Mám z 1. dne ve škole smíšený pocity. Proč?? Lidi jsou super, sice jsme se ještě tak uplně nepoznali, ale to se brzo napraví :D JENOMŽE moje super nálada je jako vždy v čudu jenom kvůli...hádejte...NEMOCI!! Už zas a znova mi to ničí bezva zážitky!! Takže jediné co mi zbylo je zůstat doma a ležet v posteli zatímco se budou mí noví spolužáci mezi sebou poznávat. :((( Bééé proč já?? Mno ale nebudu házet flintu do žita, bojovat se musí!! A proto budu pít čajíčky, budu brát léky a budu ležet a ležet :D A hnedka v pondělí jsem ve škole jako na koni.


Co se týče kluků - to je na tom to nejlepší - Krasavci :D Jeden je fakt bomba, druhej má snad 2 metry a tak to pokračuje dál a dááááál :D Až na pár výjimek ale to už se nesmí řešit :D Takže spokojenost na 100%


Představování začalo obvyklým proslovem ředitele školya představením třídního učitele...teda učitelky. Na 1. pohled milá paní, ale hned po tom co nám oznámila, že ve třídě je nás 15 (Ano, jenom patnáct :P - a z toho 6 holek zbytek kluci, a to pozor, jsme třída ve které je nejvíc holek z celé školy :D) Tak po nás bude chtít 100% výsledek a všichni odmaturujeme z výbornýma a chvalitebnýmaa pokud se budem učit z hodiny na hodinu tak s ní nebudem mít žádné problémy :D V tom okamžiku se mi chtělo sebrat svoje saky paky a vzít nohy na ramena :D:D A ještě aby to nebylo málo tak se sama s úsměvem zeptala, jestli to někdo nechce vzdát ať se zbytečně netrápí :D:D.... Kupodivu se nikdo nepřihlásil :D:D:D A další překvápko bylo že jsme se šli hned fotit na školní průkazy :D Prostě pecka :D:D


A Aminko moje zlatá a milovaná, nevím jestli budu v tu sobotu moct :((( Ale vynasnažím se to s tou chorobou domluvit demokraticky a pokud to nepůjde, tak pozná sílu neo-anginu :D:D
PS: Jsem moc ráda že se ti ve škole líbí!! Mám tě ráda!!

Amin první školní den

1. září 2010 v 14:27 | Ami Kimichi |  Ami

Všechny opět zdravím! Nyní s reportáží, jak tomu bylo mého prvního středoškolského dne. Oficiální shromáždění začínalo v 9:30 (škoda, že to tak nemůže být pořád, na to by si člověk rychle zvykl). Ředitel zahájil školní rok dlouhým a popravdě velmi nudným projevem a nakonec přečetl seznam jmen, rozdělených do tříd. Tak jsem nakonec opět skončila v 1.A, myslím že proto nebude problém si na toto označení zvyknout :) Ve škole budu trávit svůj čas od osmi do pěti věčer. Přejte mi proto prosím upřímnou soustrast, ačkoli se s touto informací psychicky vyrovnávám již poslední půlrok od doby, co jsem zjistila že mě přijali. Ale tak, co doma žejo :D Bylo by proto fajn nějakým způsobem naplánovat společně trávený čas. ten mi momentálně vychází na pátky, kdy mám do dvou odpoledne a na víkendy. Ve třídě máme nakonec jen jednoho jediného kluka, alespoň šikovně vypadajícího. Zbytek školy je na tom popravdě také dost bídně, z 90% mohu říct, že je to vlastně dívčí škola. Ale abych byla upřímná, je to popravdě trochu jako v anime. Hned naproti naší budovy totiž sousedí zase chlapecká škola elektrotechnická.
Po tobě Izumi, už se mi velmi stýská. Ačkoli jsme se nedávno viděly, těžce nesu představu, že už spolu nebudeme brebentit v lavici. Proto povídej, jaké to bylo? Jak sis první den užila? Povídej, přeháněj, naslouchám! :)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _